uzaktan bağlama büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Uzaktan bağlama büyüsü nedir, uzaktan bağlama büyüsü gerçekten işe yarar mı, uzaktan bağlama büyüsü nasıl yapılır, uzaktan bağlama büyüsü yapılırken hangi malzemeler kullanılır, bağlama büyüsü uzaktan mı yapılır yakından mı? Gibi sorularınızı cevaplamak adına bu yazı dizisini sizler için özel olarak hazırladık. Medyum görüşlerini alarak, sağlam kaynaklar taranarak özgün bir biçimde bu yazı dizisini sizler için özel olarak derledik. Bizlere sormak istediğiniz soruları yine yazı dizimizin altında yorum bölümüne yazabilirsiniz. Ekibimiz tüm sorularınıza en kısa sürede cevap verecektir.

 

Uzaktan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü uzaktan da yapılsa yakından da yapılsa işlemin mantığı ve kullanılan malzemeler aynıdır. Yakından ya da uzaktan olması sadece sürecin etki boyutunu erkiler. Uzaktan yapılan işlemin yakından yapılan işlemden bir farkı yoktur.  Bağlama büyüsü yapılması için mutlaka 1 adet fotoğraf gerekir. Fotoğraf bağlama büyüsünde hitabet için kullanılan varlıkları yönlendirme aşamasına kullanılır. İşlemi yapacak olan Hüddam’a yön göstermede kullanılır. Kişiye ait özel bilgilerin bilinmesi gerekir. Bağlama büyüsünü yapacağınız kişinin baba adı, anne adı, doğum tarihi gibi özel durumları sorulur. Tüm detayları bilmek size soran medyuma bu bilgileri vermek zorundasınız.

 

Uzaktan bağlama büyüsünde siz ve bahse konu olan kişiye ait bilgilerden yola çıkarak yapılır. Bu bilgiler kullanarak karşı tarafın size olan ilgisi arttırılmaya çalışılır. Bağlama büyüsünün hazırlık süreci 5-7 gün sürer. Bu çalışma sonucunda karşı tarafın size olan ilgi ve isteği artar. Yapılan çalışma sonucunda ortaya ciddi bir manevi enerji çıkar. Bu enerjiyle karşı taraf size bağlanır. Kişi sizi aklından çıkaramaz. Tüm bağlama büyülerinde aynı yöntemler kullanılır. Önemli olan amaca göre çalışma yapmaktır.

 

Uzaktan Bağlama Büyüsünde Şansımız Ne Kadar?

Uzaktan bağlama büyüsünü çok sağlam bir şekilde yapan işini şansa bırakmayan medyumlar mevcuttur. Ne kadar iddialı olursa olsun hiçbir medyum yapılan bağlama büyüsünün yüzde yüz tutacağı garantisini vermez. Nitekim hayatta yarına bile çıkacağımızın garantisi yokken kesin konuşmak hiçbir medyumun medyumluğuna yakışmaz. İşini sağlam yaparsanız, eksiksiz bir uygulama ile bağlama büyüsünü yaparsanız büyük ihtimal tutacaktır. Tutma ihtimali medyumun yeteneği ve ilim gücü ile ölçülür. İlmini ve gücünü kullanıp kesin sonuç elde eden hocalarımız da var.

 

Biz medyumlar talepleri karşılar vakit kaybetmeden bağlama büyüsünü ilmimiz ve yeteneğimizle yaparız. Dolayısıyla ilim sahibi hocaların tüm işlemlerde olduğu gibi uzaktan bağlama büyüsü çalışmasında da oldukça yüksek şansa sahip olduklarını rahatça söyleyebiliriz. Uzaktan bağlama büyüsünde kişiyi görmeseniz bile uzaktaki bir ortamdan bu büyüyü yapabilirsiniz. Bir takım cinler devreye sokularak uzaktan bağlama büyüsü uygulanır. Uzaktan bağlama büyüsünü kişinin yakınında olan birisine de yaptırabilirsiniz. İşlemin çok değişik formatları var. Uzaktan bağlama büyüsü evlilikleri kurtarmak için uygulanır. Toplumda evlilik kurtaran büyü olarak anılır.

 

Uzaktan Bağlama Büyüsünde ne kadar beklenmeli?

uzaktan bağlama büyüsü nasıl yapılır

Uzaktan bağlama büyüsünde işlemin sonucu için ne kadar beklenileceği kişiye göre değişir. Uzaklık durumu da süreci etkiler. Bu işlerde sabırlı olmak gerekir. Sabırsız insanın bu ilimden elde edeceği bir kazanım yoktur. Acelecilik bu işin en büyük düşmanıdır. Talimatlara uymak sabır gerektirir. İradeli insanlar uzaktan bağlama büyüsünde sonuç elde ederken hemen işlemin sonuçlanmasını bekleyen kişilerin bağlama büyüleri genelde tutmaz. Olumsuzlukları sabırsızlıkları yüzünden çağırırlar. Cinler de sabırsız insanlara hizmet etmek istemezler.

 

Uzaktan yapılan büyülerde kişi farklı şehirde hatta farklı ülkede olabilir. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun işinin ehli bir medyumun yaptığı büyü kısa sürede etkisini gösterecektir. Kişiyi hedef alma kısmını ustaca tasarlayan bir medyum için nerede olduğunuzun hiç bir önemi yoktur.

 

Uzaktan yapılan bağlama büyülerinde remli tahtası, yıldızname kullanılır. Bunlar yol gösterici nitelikte olup bu ilimler bahse konu olan kişiyle ilgili önemli bilgileri aktarır.  Bağlama işlemlerinde medyumun kişiyi görmesi ancak bu vasıtalarla olur. Ancak bu hal-tavır içinde kişiye bir şeyler ulaştırabilir.

 

HEMEN TIKLA ÖĞREN

Bağlama Büyüsü Nedir?

 

UZAKTAN BAĞLAMA BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPTIRMALI

Sevgiliniz veya eşiniz sizden uzak bir şehirdeyse, ilişkinizde kısa süreli ayrılıklar yaşıyorsanız uzaktan bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bir kişiyi kendinize bağlamak için bağlama büyüsü yaptırmak için bu kişinin sizin yanınızda yer alması gerekmez. Kişi nerede olursa olsun doğru bir çalışma ile bağlama büyüsü hedefe ulaşır. Kişiyi kendinize bağlama büyüsü yaptırarak bağlayabilirsiniz.

 

Sanal ortamda ruh ve manevi iletişim kurulamaz. İlişki boyutunda yıpranmak istemiyorsanız sanal dünyada ilişki kurmaktan kaçınmalısınız. Eşiniz sizden farklı bir bölgede yaşıyorsa, gittiği yerde bir başka birisinden etkilenmemesi ve size bağlı kalması için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü ile eşinizin size olan bağlılığı ve sadakati artacaktır. Gözü sizden başka kimseyi görmeyecek sizi aklından çıkaramaz hale gelecektir.

 

Sevgilisinden ayrılmış olan, sevgilisinin kendisine dönmesini bekleyenlerde bağlama büyüsü yaptırabilir. Sevgilinizin uzakta olmasından dolayı endişeliyseniz, uzakta sizi unutup yüreğinin başka yüreğe akmasından endişe duyuyorsanız, eşinizin size bağlı kalması için uzaktan bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

 

Eşiniz bir başka birinden etkilenip sizden uzaklaşmaya başlamışsa, aileniz dağılmak üzereyse, ailenizi yeniden bir araya getirmek, sevdiğinizin size kür kütük aşık olması için uzaktan bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsüyle eşinizin size olan ilgisi ve hisleri artmaya başlayacak, sizin değerinizi ve kıymetinizi bilecektir.

 

– Eşim benden uzakta, korkuyorum!

– Başkasına aşık olmasından endişeliyim!

– Uzaktaki sevgilimden haber alamıyorum. Bana bağlı kalsın!

– Gittiği yerde kafası karışacak, bensiz olamasın!

– Geri gelmesini istiyorum, ancak uzakta ne yapacağım?

– Bir süre sonra ayrı kalmak zorundayız, ya başkası olursa? Diyorsanız siz de mutlaka uzaktan bağlama büyüsü yaptırmalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.