resimle büyü nedir?

Resimle büyü nedir? Resimle büyü yapılır mı?

Büyü

Resimle büyü nedir ve resimle büyü yapılır mı? bu soruların cevabı gerçek anlamda merak konusu olmuştur. Bu yazımızda resimle büyü nedir bunu açıklıyor olacağız.

Büyü geçmişten günümüze insanların her zaman ilgisini çeken konulardan birisi olmuştur.  Büyüler geçmişten günümüze her zaman geçerliliğini korumuştur.

Büyü konusunda en çok merak edilen konu resimle büyü nasıl yapılır konusu olmuştur. Bu konuyu sizler için özel olarak araştırdık. Resimle büyü yapmanın kendine göre farklı özellikleri bulunur. Resimle büyülerde ne konuda yapıldığı kadar ne ile ilgili yapıldığı da önemlidir. Büyüler için objeler ve nesneler büyük önem taşır.

 

Büyü insanoğlunun gerek iyi anlamda gerekse de kötü anlamda kullandığı manevi bir silah olarak karşımıza çıkar. Çünkü insanlar bazen sonuca ulaşmak için tek başına yeterli gelmez. Sonuca ulaşmak için medyumlardan faydalanırlar. Büyü işi ile uğraşan birçok medyum bulunur. Her medyumun ilgi alanı ve başarılı olduğu alan farklıdır. Kimi medyum büyü yaparken resim kullanırken kimi medyum ise başka obje kullanır.  Büyü aslında insanın yapamadıklarını manevi yardım alarak yapmasıdır.

 

Büyü günümüzde birçok insanın başvurduğu manevi bir destektir. Bazen sevdiği insanı elde etmek için bazen de sevilmeyen bir insana kötülük olsun diye büyü yapılır. Yapılma nedeni konudan konuya ve insandan insana göre değişir. Büyü bazen yapılacak kişinin eşyası kullanılarak yapılır. Önemli olan büyünün nereye ya da nasıl yapıldığı değil büyünün etkili olmasıdır.

 

RESİMLE BÜYÜ NE AMAÇLA YAPILIR?

Resimle büyü genelde bağlama ve kavuşturma amaçlı yapılan büyülerde kullanılır. Büyüde fotoğrafın düzgün olması önemlidir. Hiç ayrı kalmak istemeyen çiftler birbirilerine bağlı kalabilmek için bağlama büyüsü yapılır. Bağlama büyüsü ile sevdiğinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Büyü yapmak istediğiniz kişinin resmi yanınızda bulunmalıdır. Yanınızda bulunan net resme, alanında uzman ve belli bir bilgi birikimine sahip medyum tarafından büyü yapılır. Genellikle bağlama büyüsü gençler tarafından çok tercih edilir.

 

Büyülerin tesir edebilmesi için objelere ve resimlere ihtiyaç duyulur.  Resimle büyü nasıl etki eder cevabı aslında resimde olan kişi ya da durum ve olaya etki etmektir. Örneğin bir kişinin kısmetini açmak için kimi zaman o kişinin resminin kullanılması gerekir. Hedeflediği hayatın resmini gösteren birisi için o resim üzerinden bağlama büyüsü yapılır.

 

RESİMLE BÜYÜYÜ KİMLER YAPMALI

Resimle büyü işini bu alanda uzman hocalar tarafından yapılabilen bir büyüdür. Bu büyü türünde her hoca başarılı olamaz. İyi bir hocaya sevdiğiniz kişinin resmini vererek bu kişinin size aşık olmasını talep edebilirsiniz. Resimle büyü sadece güzel dilekler için değil negatif talepler içinde uygulanır. Yani mutlu bir çift resmi getirip bu çiftin mutluluğunun bozulması için de büyü yapılır. Resimle büyünün en büyük özelliği hedefe yönelik kısa sürede büyünün tutmasıdır.

Bunu biliyor muydunuz? Hemen tıkla ve öğren

Kimler Medyum Olabilir?

 

Fotoğraf büyüsü doğru yapılırsa karşı tarafı kısa sürede kendinize bağlayabilir ve âşık edebilirsiniz. Fotoğraf büyüsü bir kişinin bir başka kişinin kalbine kendisini çekebilmek için yapılır.  Fotoğraf büyüsü için herhangi bir fotoğrafın olması şart değildir. Sadece etkilemek ve üzerinde işlem yapmak istediğiniz kişinin sembolik bir resmi ya da kabataslak bir çizimi olması yeterlidir. Bu büyüyü yaparken kabataslak bir çizim bile işinizi görecek karşı tarafı etki altına almanıza yetecektir. Burada karşı tarafın gerçek bir fotoğrafının olmasına gerek yoktur. Karşı tarafın fotoğrafı varsa bu durumu daha kullanışlı kılacaktır.

RESİMLE BÜYÜ NASIL YAPILIR?

resimle büyü nasıl yapılır?

 

Kendinize âşık etmek istediğiniz kişinin fotoğrafını ya da basit bir çizimini alarak sessiz bir yere geçin. Orada fotoğrafı önünüze koyup güneşin doğduğu istikamete doğru yönelin.  Ayaktayken gözlerinizi kapatıp şu tılsımlı sözcükleri 7 defa söyleyin.

“Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime âşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.”

 

Bu ifadeleri gözleriniz kapalı bir şekilde 7 defa söyledikten sonra büyünün amacını ve niyetini de dikkatli bir şekilde düşünerek neden bu uygulamayı gerçekleştirdiğinizi ve karşı tarafı kendinize nasıl bağlamak istediğinizi düşünün. Bu telaffuz ve düşünme aşamasından sonra şimdi dizüstü çöküp fotoğrafın üzerine aşağıdaki işlemleri yapın.

 

Önünüzdeki fotoğrafın kafa kısmına sağ elinizin işaret parmağını koyun.  Kalp kısmına ise sol elinizin işaret parmağını yerleştirin. Bu pozisyonda iken şu tılsımlı sözcükleri fotoğrafın üzerine okuyun.

 

“Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”

 

Bu tılsımlı sözcükleri fotoğrafın üzerine okuduktan sonra fotoğrafı ya da resmi, ikiye katlayın. Katladığınız resmi kimsenin görmediği bir yerde saklayın. Kendinize bağlamak istediğiniz kişinin suretini temsil eden çizim orada kaldığı sürece karşı tarafı kendinize çekmiş olursunuz.

 

Sizin için önerdiğimiz makaleler

En Doğru Bilgiler Veren Aşk Büyüsü Sitesi

21 Günde Sırılsıklam Aşık Eden Dua! Aşk Duası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.