kimler medyum olabilir

Kimler Medyum Olabilir?

Medyum

Medyum olmak, sonradan kazanılmış bir yetenek değildir. İşte bu sebeple sadece ülkemizde değil dünya genelinde medyum oldukça azdır. Bu ise yetenek doğuştan gelmektedir ve her iki taraf ile de bağlantı kurabilecek bir özellik sunar. Tabi ki sadece doğuştan gelen yetenek olması da yeterli değildir. Kesinlikle yıllar içerisinde belli bir bilgi birikimi de oluşmalı ve İlim irfan sahibi olunması gerekir.

Onurlu insan bu konu hakkında kimler medyum olabilir sorusunu merak etmektedir ve araştırmalar yapmaktadır. Ama kendine medyum diyen bir kişiye inanmak en büyük yanlışlardan biri olmalıdır.

Medyumluk Meslek Midir?

Medyumluk işini meslek olarak görmek çok büyük bir yanlıştır. Kimler medyum olabilir de sorduğumuzda ise, İnsanların medyum olabilmek için bir kaç özel şartlara ve bazı özel şartları yerine getirmek zorunda kalırlar. Bu işin şartları doğuştan yerine getirilebilecek olan insanlar özel eğitimler ile birlikte donanımlı bir hale gelerek büyü dünyasına hazırlanması gerekmektedir.

Medyumlar Nasıl İletişim Kurar?

Medyumlar, büyü dünyası içerisine girmiş oldukları andan itibaren meta fizik varlıklar ile iletişim kurabilmekte ve çalışmalarını yapmak için adına destek olmalarını çok istemektedirler.

Medyumlar Hangi Alanda Çalışır?

Medyumlar, ilk başta sağlık alanların da olmak üzere, insanların yaşadıkları her bir türlü sorunların çözümü için çok geliştirmeye çalıştıkları bir çok alternatif yöntemler yüz binlerce yıl boyunca insanlığın hizmetine girmiştir, girmeye devam etmektedirler.

Büyüler Gerçek Midir?

Büyüler, insanoğlu hayatına girdiğinden bu yana çok büyük değişimler oluşturmuş. Bu değişimler ise, kimi zaman bağlayıcı, kimi zaman ise birleştiricidir, kimi zaman ise hakimleştirir etkiler oluşturmaktadır.

Medyumlar ise genelde insanların hayat içerisinde yaşadıkları olumsuzluklara ve negatif enerjiye ve de kara büyüye karşı çok etkin çözüm yöntemleri sağlayan kişiler olmuştur.

Bunu farklı büyüleri ele alarak sağlarlar Bunlar;

  • Geri getirme büyüsü
  • Papaz büyüsü
  • Aşk büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Nazar büyüsü
  • Nohut büyüsü
  • Kaşık büyüsü

 

Bu gibi oldukça fazla sayıda ve farklı büyü türleri bulunmaktadır. Bu büyüler ülkemizde en çok kullanılmayı tercih edilen büyü çeşitleri olmaktadır.

Büyüler Bozulabilir Mi?

kimler medyum olabilir, buyuler bozulabilir mi

Medyumlar büyü yapabilmek ve bozabileceklerini sağlayan doğuştan gelen özelliklerin yanında ise bir de öğrendikleri birçok ilimler vardır. Bu ilimler de pozitif bilimler de olmak üzere herkes tarafından öğrenilememektedir. Doğuştan gelmiş olan yeteneklere sahip olan kimseler bu ilimleri öğrenebilmek ve daha sonrasında ise bu ilimleri kullanarak çok büyü yapabilir ve bunları da bozabilir. Örnek olarak, kara büyüleri bozuyor olmak ve yapıyor olmak çok büyük yetenek ve büyük bir ilim gerektiren konudur.

Kimler Kara Büyü Yapabilir?

Kara büyüler hakkında yapılmasın cinler kullanılır. Bu sebeple, bir cini büyü içerisinde yer almasını sağlayabilmek olması gerekir. Bunu da yalnızca alanında çok uzman bir medyum yapabilmektedir. Cinler üzerinden iletişime geçebilmek ve hatta onları bu büyülerde kullanabilme ilmine havas adı verilmektedir. Havas ilmine ise sahip olan bu kişiler, diğer birçok insanın görmediği ve onların seslerini duyamıyor oldukları için cin adı verilen varlıklar ile iletişime geçebiliyor ve hatta onları kontrol edebiliyorlar. Kara büyüler böyle bir sayede yapılır.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyülerin bozulması da aynı yapılması gibi çok zorlu bir işlem olmakla birlikte ve uzmanlık gerektiren de bir iştir. Kara büyüyü bozuyor olmak için, büyü içerisinde kullanılan cinin büyüden uzaklaştırılması ve ya duruma göre hepten yok edilmesi gerekebilir. Bunu da yalnızca hüddamlığı ilmine sahip olan medyumlar yapabilir.

Bu durum yalnızca kara büyüler için değil diğer birçok büyü içerisin de geçerlidir. Kara büyü sınıfına girmezse bir büyüyü yapmak için de sihir yeteneğini de ve birçok farklı gizli ilme sahipte olmak gerekebilir. Örnek olarak bazı büyülerin yapılması ve ya bozulması için Vefik adı verilen gizli bir ilme ihtiyaç duyulur.

Vefk, Kur’an içerisinde de yer alan bazı ayetlerin ve Allah’ın isimlerinin çok belli bir sıraya göre yazılması ile olmaktadır. Ayetler doğru bir sıra ile yazılmazsa Vefk kesinlikle işlemez. Vefklerin bu büyülerin bozulmasında da kullanılabilir. Bu yüzden de, büyülerin bozulması için ve yapılması için her zaman alanında uzman olan dahi medyumlara başvurulmalıdır. Kendi kendinize büyü yapmak çok büyük bir yanlıştır, bozmaya çalışmak çok kötü sonuçlar verebilir.

Sizin için önerdiğimiz makaleler

Medyum Ne İşe Yarar?

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.