denenmis ve etkisi kanıtlanmış aşık etme duası nedir?

Denenmiş ve Etkisi Kanıtlanmış Aşık Etme Duası Nedir?

Aşk Büyüsü

Aşık olduğu kişiden beklediği ilgiyi ve karşılığı göremeyen insanlar, çareyi aşık etme duasında buluyor. Aşk duası öğrenip, okuyup, sevdiği kişiyi kendisine aşık etmeye çalışmak artık çoğu insanın tercihi haline geldi. Tabi aşk duası yardımıyla sevdiği kişiyi kendisine aşık edecek olanlar, denenmiş ve etkisi kanıtlanmış aşık etme duasının daha etkili olduğuna inanırlar.

Çünkü etkisi kanıtlanmış aşk duaları, size aşk dolu bir hayatın kapılarını açan çok güçlü ve tesirli bir uygulamadır. Ancak aşk duası doğru bir şekilde okunup, duanın işlem sırası eksiksiz bir şekilde riayet edilmelidir. Son derece hassas incelikleri olan aşk duası, yanlış uygulandığı taktirde olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Aşk duası ile ilgili bilinmesi gerekenleri tüm detaylarıyla maddeler halinde sıralamak gerekirse:

 

Aşk Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Son derece etkili olan bu dua sayesinde hem ayrıldığınız insanı kendinize yeniden aşık edebilir, hem de kendinize ilk defa aşık etmek istediğiniz herhangi bir insanın kalbine, size karşı duyacağı muazzam bir sevda ve muhabbet mührü basabilirsiniz.

Aşk duasını iki şekilde uygulayabilirsiniz:

1: Eskiden birlikte olup da ayrıldığınız kişiyi yeniden kendinize aşık etmek için, yani eski sevgilinizle tekrar beraber olmak ve onu kendinize körkütük bağlamak için uygulayabilirsiniz.

2: Daha önce hiç birliktelik yaşamadığınız fakat sizin aşık olduğunuz veya hoşlandığınız kişiyi kendinize aşık etmek için uygulayabilirsiniz.

Aşık etme duasının hangi amaçla yapıldığını öğrendikten sonra sıra geldi duanın kabulü için gerekli şartların izahına.

 

 

Aşk Duasının Kabulü İçin En Önemli 3 Şart

etkisi kanıtlanmış aşık etme duası

Aşk Duası Diye Takdim Edilen Büyüler

Bazı kişiler tarafından aşk duası diye yorumlanan fakat her biri kötü niyetli büyülerden ibaret olan uygulamaları asla yapmamalı ve uzak durmalısınız.

Her insanın başına gelebilir: Bazı internet sitelerinde aşk duası olarak yayınlanan fakat her biri çirkin ve kötü amaçlı büyülerden ibaret olan uygulamalar mevcut. İşte bu uygulamalardan sakınmalı, yapandan ve yaptırandan uzak durmalısınız. Çünkü bu uygulamalar, sizin Allahu Teala ile içten bir bağ kurmanızı engeller ve dualarınızın kabul edilmesinin önüne geçer.

Bu tip çirkin ve kötülük içeren büyüler ile ilişkiniz varsa hemen tevbe etmeli ve Allahu Teala’dan af dilemelisiniz. Eğer kötü amaçlı büyülerden dolayı tevbe etmez ve pişmanlığınızı dile getirmezseniz, yapacağınız hiçbir aşk duasının kabul olmayacağını bilmelisiniz.

 

 

Aşk Duasının Allah’ı Tanıma Gücü

Önemli detaylara dikkat çektikten sonra, aşk duasının kabulü için Allah’ı tanımak ve onun yüce kudretine edilen itimatın önemine vurgu yapalım:

Şu bir gerçektir ki; insan, Allah’ın kudretine itimat eder ve kanaat getirirse o insanın duaları Allah katında kabul olur, kişinin iyi niyeti amacına ulaşır.

Kabul edilmesini istediğiniz aşk duasını idrak ederek, Allah’ın sonsuz kudretine odaklanmalı ve onun evrendeki hikmetini anlamaya çalışmalısınız.

Eğer bunu güzelce uygularsanız, Allah da sizin aşk duanızı kabul edecek ve kalbinizde bir ferahlama hissedip mutlu olacaksınız.

 

 

Aşk Duası ve İçtenlik Gücü

Duayı uygularken tüm art niyetlerden uzak, hiçbir insana zarar vermeyecek duygular içinde olarak duaya başlamalı ve bitirmelisiniz. Eğer içinizde kötülüklerden uzak, iyilik dolu hisler beslerseniz, Allah’ın da izniyle duanız kabul olur ve muradınıza erersiniz. Ancak bu uygulama aşamasında hiçbir canlınan zarar görmemesi gerekiyor.

 

Bu önemli üç aşamanın önemine vurgu yaptık, sıra geldi duanın ilk aşaması olan niyet etmeye:

 

 

Aşk Duasının 1. Aşaması: Niyeti

Bu aşamadaki en büyük vurgu, aşk duası öncesindeki niyetin önemi içindir. Niyetinizi, hem pazartesi hem de salı günü olmak üzere iki gün üst üste de yapabilirsiniz.

 

Ayağa kalkarak ve eller semaya  dönük iken, çektiğiniz 21 besmele sırasında aşk duasını hangi niyetle ve hangi amaçla yapıyorsanız onu düşünmelisiniz.

 

Burada dikkat edeceğiniz en önemli nokta, edesiniz dua ve niyeti tamamen içinizden yapmanızdır. Yani besmele çekerken ve dua ederken bunu sesli söylemek yerine kalbinizden ve içinizden söylemeniz daha hayırlı olacaktır.

 

 

Aşk Duası ve 2. Aşama: Duha Suresi Aşaması

Bu aşamada, ayakta olan pozisyonunuzu değiştirerek diz üstü çökmeniz gerekiyor. Çünkü etkisi kanıtlanmış aşk duası olan Duha Suresi, diz üstü çökülerek okunur ve duayı okuyan kişinin gözleri açık olmalıdır.

 

Duha Suresi’ni 7 defa okumalı ve her okuyuşunuzda Allah’ın size en güzel şekilde karşılık verdiği ümidini içinizde her zaman yaşatmalısınız.

 

Duha Suresi’nin Türkçe okunuşu şu şekildedir:

 

Duha Suresinin Türkçe Okunuşu

1- Vedduha

 

2- Velleyli iza seca

 

3- Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala

 

4- Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula

 

5- Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda

 

6- Elem yecidke yetiymen feava

 

7- Ve vecedeke dallen feheda

 

8- Ve vecedeke ‘ailen feağna

 

9- Femmel yetiyme fela takher

 

10- Ve emmessaile fela tenher

 

11- Ve emma binı’meti rabbike fehaddis

 

Sureyi yukarıda belirtildiği gibi 7 defa okuduktan sonra şu duayı okuyoruz;

 

“Allah’ım, kalbimdeki sıkıntıları çözmen ve yüreğimde bir güneş açması için sana ellerimi açtım. Sana iyi niyet ile dua eden hiçbir kulunu geri çevirmediğin gibi bana da merhamet ederek dualarımı kabul eyleyesin. Dua Suresi’nin mukaddes hatırına ve içindeki değerin yüzü suyu hürmetine ettiğim aşk duasını kabul eyle. Amin.”

 

Bu güzel ve anlamlı niyazın ardından denenmiş aşk duasının 3. ve son aşamasını da sizlerle paylaşalım:

 

Aşk Duası ve 3. Aşama: Ya Vedûd Esması

Burda da yine gözler açık ve eller semaya dönük bir şekilde, 21 defa Ya Vedûd esmasını okumanız gerekiyor.

 

Tamamen iyi niyet besleyerek Ya Vedûd esmasını 21 defa okuduktan sonra, aşağıda belirttiğimiz niyazı bir defa okumalısınız:

 

“Allah’ım, sana iyi niyetle açılan ellerin ettiği dualar, senin dergahı izzetinde her daim kabul olur. Senin ilminin, kudretinin ve merhametinin derinliği sonsuzdur. Ben de senin merhametine sığınarak sana ellimi açıyor, dua ediyorum. Sana ettiğim aşk dualarını kabul eyleyesin. Amin.”

 

Bu güzel duayı da en içten hislerle okuduktan sonra, denenmiş ve etkisi kanıtlanmış aşk duasını bitirmiş oluyoruz. Aşk duasını, yukarıda beyan ettiğimiz gibi hem pazartesi hem de salı günü üst üste yapmalısınız. Yukarıda belirtilen tüm aşamaları eksiksiz ve harfi harfine uygulamaya özen göstererek tatbik etmelisiniz.

https://www.crosswalk.com/devotionals/your-daily-prayer/a-prayer-of-love-from-1-corinthians-13-your-daily-prayer-march-14-2017.html

Sizin için önerdiğimiz makaleler

21 Günde Sırılsıklam Aşık Eden Dua! Aşk Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.