İstanbul Medyumları

Medyum

İstanbul Medyumları denilince herkesin aklına ilk olarak, fal bakan, geleceği gören, kötü büyüler yapan kişiler gelmektedir. Fakat işin aslı bu şekilde değildir. Medyumlar, altıncı hisleri diğer insanlara nazaran çok daha kuvvetli olan ve birtakım mistik yeteneklere sahip olan kişilerdir. Herkesin altıncı hissi vardır ancak medyumların altıncı hisleri üst düzeylerdedir. Ruhçuluk alanında, büyü aleminde aktif kişiler olarak görev yaparlar ve normal insanların yapamayacağı, yapmakta zorlanacağı pek çok şeyi yapabilirler.

Medyum Nedir? Ne İş Yapar?

Medyum kelimesi Latince köklü bir kelimedir ve ruh ötesi deneyler gerçekleştiren, ruhlar alemiyle bağlantı kurabilen kişilere denmektedir. Medyumluk mesleği yüzyıllardır dünyada yer edinmiş ve pek çok kişi tarafından da yapılmıştır. Allah vergisi olarak diğer insanlardan farklı özelliklere ve kabiliyetlere sahip bu insanlar, güçlerini, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek için kullanabileceği gibi, pek çok insanın hayatını kabusa çevirmek için de kullanabilmektedir.

Bu yüzden medyumluk mesleği de, medyumların kendileri de tehlikeli kişilerdir ve yardım isteyecekseniz tedbirli olmanız önemlidir. Ancak tabii, herkes medyum olamaz. Pek çok insan medyum olduğunu söyleyerek insanları dolandırma girişimi gerçekleştirmektedir. Fakat gerçek medyumlara, ancak milyonda bir rastlanır ve görülür.

İstanbul Medyumları Kimlerdir?

İstanbul medyumları, İstanbul’da hizmet veren medyumlardır. Pek çoğu profesyonel ve deneyimli kişilerdir. Defalarca kez büyü yapmış ve cin çağırmış bu medyumlarla iletişime geçmek zor değildir. 21. yüzyılda, internet aleminin de yaratmış olduğu ortam sayesinde, pek çok medyuma online sitelerinden ulaşabilmektesiniz.

İstanbul’da yaşayanlara, fiziksel temasa geçerek büyü yapabilecekleri gibi, aynı zamanda başka şehirlerdekiler için, internet üzerinden de destek sağlayabilmektedirler. Sizden istenecek belli başlı materyalleri (büyünün yapılacağı kişinin saçı, kullandığı sabun, giydiği kıyafet ve benzeri) temin etmeniz durumunda internetten de büyü yaptırabilirsiniz.

İstanbul Medyumlarının Becerileri

İstanbul medyumları, büyü alanında, diğer şehirdeki medyumlara nazaran çok daha deneyimli kişilerdir. Zira Osmanlı İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu, Roma Ve Bizans İmparatorlukları için başkentlik yapmış olan İstanbul’da yüzyıllardır pek çok büyü yapılmış, yaptırılmıştır. Kısaca, İstanbul, büyü yapılışına, cin çağırmalara ve lanetlemelere tanıklık etmiş; görmüş geçirmiş bir şehirdir.

Aurası bu kadar yüksek olan bir şehirde büyü yapan medyumlar da, çok daha deneyimli ve uzman kişilerdir haliyle. Bu yüzden, ciddi bir iş gerçekleştirmek istiyorsanız veya kara büyü gibi, pek çok medyumun korkuyla yaklaştığı büyü alanlarında büyü yaptırmak istiyorsanız İstanbul medyumlarını tercih edebilirsiniz.

Büyü Yapma Yöntemleri ve Çeşitleri

Büyü yapmak için yüzlerce hatta binlerce yöntem ve tarif bulunmaktadır. Büyülerin hiçbiri yalnızca tek bir yöntemle yapılmaz; bir büyü farklı yöntemlerle de gerçekleştirilebilir. Ancak internet üzerindeki büyü tariflerinin tamamı zırvalıktan ibarettir. Hatta neyin nesi olduğunu bilmediğiniz büyüleri, hiçbir medyumdan destek almadan yapmamalısınız.

Eğer böyle bir şeyi yaparsanız, yalnızca kullandığınız internet sitesinin inisiyatifine güvenmiş olacaksınız demektir. Büyü çeşitlerinin genel ayrımı, kara büyü ve iyi amaçlı büyü şeklindedir. İstanbul medyumları her iki büyü alanında da hizmet vermektedir.

En çok tercih edilen ve yaptırılan büyülerden bazıları şunlardır;

  • Aşk büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Geri döndürme büyüsü
  • Papaz büyüsü
  • Adet kanı büyüsü
  • Nohut büyüsü
  • Sabun büyüsü
  • Domuz büyüsü
  • Saç büyüsü

 

Bu büyülerden bazılarının kara büyü olduğunu hatırlatmakta fayda var. Kara büyüler, gerçekleştirilmesi durumunda, yapılan kişiye büyük zararlar getirebilir. Bununla birlikte büyüyü yapan ve yaptıran kişi açısından da kötü sonuçlar doğurabilir.

Bu yüzden yapılmaları tehlikeli ve sakıncalıdır. İstanbul büyücüleri bu tarz büyüleri, makul ücretler karşılığında gerçekleştirebilmektedir. Bu uzman medyumlar, cin çağırma seansları da gerçekleştirebilmektedir. Ve sahip oldukları cinlere, müşterinin istekleri doğrultusunda emir verebilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.