Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

Medyum

Gerçek medyum kimdir? Gerçek medyum nasıl anlaşılır? gibi sorularınız varsa bu yazımızda sizlere bildiklerimizi açık açık anlatıyor olacağız. Şunu bilmelisiniz ki gerçek medyumlar olduğu gibi sahtekar medyumlarda vardır aradaki ayırımı iyi yapmalısınız. Bu sebeple yazımızı çok dikkatli okuyunuz.

Gerçek medyum, günümüzde, insanlar çeşitli problemleri için medyumlara başvurmaktadırlar. Medyumlar eskisi kadar yaygın olmasalar da hala varlıklarını sürdürmektedirler. Medyumlar insanlara para karşılığında çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler içerisinde, büyü yapma, büyü bozma, yıldızname bakma gibi işlemler mevcuttur.

En çok tercih edileni büyü yaptırma işlemi olmaktadır, çünkü bir medyumun büyüsü sorunlarınızı kolayca ortadan kaldıracaktır. Bunun haricinde, üzerinde nazar veya büyü olan insanlar da büyü bozma işlemini yaptırmaktadır. Medyumlar, kişiye özel duaların yazılı olduğu vefkler de hazırlamaktadır. Vefk de muska gibi kişinin yanında taşıyabileceği bir malzemedir. Bu duaları yanınızda taşıdığınız sürece manevi gücünüz artar ve kötü gözlerden, cinlerden korunursunuz. Bazı medyumlar büyü yaptıklarında da vefk hazırlar.

Böylece büyü güçlenir. Fakat her türlü işleminiz için gerçek medyum bulmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, yaptırdığınız işlemler kötü sonuçlar doğurabilir veya dolandırılabilirsiniz. Bunun için dikkatli bir şekilde araştırma yapmanız gerekir.

Sahtekarları ve gerçek medyumları ayırmak için belli olan bazı etmenler bulunmaktadır. Ruhlar alemi ile iletişime geçme becerisi içerisinde bulunan gerçek medyumlar, yaptıkları bazı büyüler ve iletişimler ile cinleri kullanarak insanların hayatına olumlu ve ya olumsuz yönde tesir edecek büyüler gerçekleştire bilmektedirler.

Gerçek medyum da olması gereken bazı özellikler şunlardır:

 • İlk olarak medyumlar doğuştan gelen yetenekleri ile birlikte öne çıkarlar.
 • Yıllar içinde bu konuda tecrübe edinip ilim ve irfan sahibi olurlar.
 • Önce İstanbul olmak ile birlikte eğer gerekirse farklı inançları da çok iyi bilecek bir bilgiye de sahip olmalıdır.
 • İslam dinini tamamen bir yaşam biçimi haline getirmiş olmalılar.
 • Hem Osmanlıcayı çok iyi bilmeli, hem de Arapçaya çok iyi hâkim olması gerekmektedir.
 • Medyumlar için birçok insan psikolojisi üzerinde çalışıyor olmak önemli olduğundan dolayı, mutlaka insan psikolojisini de çok iyi bilmelidir.
 • Büyülerin hakkında çok detaylı bilgiye sahip olmak gerekir ve de nasıl yapacağını çok iyi bilmelidir.

Bütün bu kriterleri öğrenmiş olmak suretiyle gerçek olan medyumlar kimdir sorusunun cevabını elde edebilirsiniz.

Medyum Neler Yapar?

Medyumlar hakkında en bilinen gerçek medyumların çeşitli büyüler yaptığıdır. Medyumlar, insan ilişkileri, aileler, gelecek, kader gibi konular için büyüler hazırlamaktadır. İlişkilerde kişileri birbirine bağlama veya ayırma büyüleri yapar. Aileler için saadeti sağlamak adına büyüler yapar. Tam tersine bir insan sevmediği bir aile veya insan için tehlikeli ve kötü büyüler de yaptırabilir.

Büyü çeşitleri şöyle sıralanabilir:

 • Bağlama büyüsü
 • Aşk büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Ayırma büyüsü
 • Papaz büyüsü

 

Bunlar çeşitli büyüler içerisinde, en yaygın olanlarıdır. Bağlama büyüsü iki kişiyi birbirine sonsuza dek bağlar. Ayrılıp, eşini veya sevgilisini geri getirmek isteyenler için de yapılır. Gerçek bir medyum yaparsa çok etkili olur. İşlem doğru yapılmazsa çok tehlikeli olur. Aşk büyüsü ise, bir kişi çok seviyorsa ve karşılığını alamıyorsa yapılır. Sabun büyüsü ise, oldukça tehlikelidir. Kara büyüdür. Öldürmek istenen kişiye yapılır.

Kişinin kullandığı bir sabun onun vücuduymuş gibi farz edilir. Çeşitli iğneler batırılarak toprağa gömülür. Gereken süre geçtikten sonra, büyü yapılan kişi ölür. Dil bağlama büyüsünde, bir kişi kendi hakkında konuşulmasından çok rahatsız olduğunda yapılır. Örneğin; Birisi sürekli dedikodunuzu yapıyor.

Dil bağlama büyüsü ile onun dilini bağlayabilirsiniz. Ayırma büyüsü ile sevenler ayrılabilir. Bunu da bir birliktelik içerisinde olan bireyi seven kişiler yaptırır. Papaz büyüsü ise, istenen kişiye istemediği takdirde bir şeyler yaptırır. Yani, büyü yapılan kişi istemese bile her şeyi yapabilir.

Büyülerde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Her büyüye özel çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Pek çok malzeme vardır. Tüm büyüler için ortak malzeme ise, cinlerdir. Cinlerle iletişime geçilmeden büyü yapılamaz.

Bazı büyü malzemeleri şöyledir;

 • Çeşitli bitkiler, tütsüler veya otlar,
 • Adet kanı veya hayvan kanı,
 • Sabun,
 • Hayvan derisi,
 • Testi,
 • Kişisel eşyalar (yüzük, kolye, alyans, bileklik) gibi,
 • Fotoğraflar,
 • İp veya halat

 

Gibi çeşitli malzemeler vardır. Daha başka pek çok malzeme vardır. Bunlar bazılarıdır. Medyumlar, bunları özel yerlerden temin etmektedir. Gerçekten büyü yaptırmaya kararlıysanız, medyum hocaları çok iyi araştırmanız gerekmektedir.

Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Bu büyüler yaptırıldıktan sonra, bazı insanlar bozdurmak isteyebilir. Aynı zamanda, üzerinde büyü olduğunu anlayabilen birisi büyüyü bozdurmak isteyebilir. Bu işlem de çok önemlidir. Uzman bir medyum hoca ile çalışılmalıdır. Her büyüyü bozmak için özel dualar hazırlanmaktadır.

Fakat diğer bir yöntem ise, büyü bozmada etkili bazı sureleri okumaktır. Bu sureler, Fatiha suresi, Bakara suresi, Felak ve Nas sureleri olmaktadır. Bunun haricinde, üzerinde büyü olduğunu anlayan bir kimse, Allah’a en içten şekilde dua edebilir. Kişinin kendi yöntemleri işe yaramıyorsa, uzman bir medyum hocadan yardım almalıdır. Uzman medyumların okuduğu veya yazdığı dualar her zaman işe yaramaktadır.

Bunun haricinde, büyüler bazen kendiliğinden bozulabilmektedir. Bir büyünün kendiliğinden bozulması için büyük olaylar meydana gelmelidir. Örneğin, doğal afetler, düğün gibi önemli kutlamalar, doğum yapma gibi büyük olaylarda bir büyü bazen etkisini kaybedebilmektedir.

Kişinin Üzerinde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Gerçek bir medyum nasıl anlaşılır?

Bir insanın üzerinde büyü olduğunu anlamak için pek çok yöntem vardır. İlk olarak uzman bir medyum hoca bunu kolaylıkla anlayabilir.

Eğer, kendiniz anlamak istiyorsanız üzerinde büyü olan kişilerde şu belirtiler görülebilir;

 • Sürekli halsizlik, üzerinde ağırlık varmış hissi,
 • Depresyon hali,
 • Huzursuzluk,
 • Uykuda çeşitli kabuslar görme,
 • Sosyal ilişkilerde sorun yaşama, yalnız hissetme,
 • İlişki varsa problemlerle karşı karşıya kalma,
 • Psikolojik bunalımlar ve intihar etme isteği,
 • Cinsel hayatın bitmesi
 • Vücutta çeşitli ağrılar hissetme,
 • Ev, okul veya iş gibi yerlere gitmek istememe gibi çeşitli olumsuz belirtileri bulunmaktadır.

 

Genelde, psikolojik etkileri sizi çok kötü etkiler. Kabuslar, olumsuz düşünceler, hayattan soğuma, depresyon gibi olaylar çok görülür. Bunların haricinde, sürekli asabiyet ve gerginlik hali de görülür. Bunları kendinizde gördüğünüzde, bir medyuma gitmenizde fayda vardır. Kendiniz anlayamazsanız, yıldıznamenize bakılarak anlaşılabilir.

Sizin için önerdiklerimiz

Medyumlar Neler Yapabilir?

https://www.gercekmedyumkim.org/medyum-nedir/

10 adet yorum atıldı. “Gerçek Medyum

 1. ayşe dedi ki:

  Arkadaşlar medyum zamiryana işlem yaptırdım 18 gün dedi bakalım sonuçlarını buraya yazacağım. Çalışan başka kimse var mı? gerçek medyum mu?

  1. arzu dedi ki:

   Ben çalıştım kardeşim eşimle barışmamı sağladı, işleme başlamadan önce eşin sana köpek gibi aşık olacak geri dönmek için kendini parçalıcak dedi. Aynen dediği gibi oldu 1 gece kapımda yattı öyle barıştım 😉

  2. hasret dedi ki:

   Medyum zamiryanın numarası yok mu birisi yazsın eşim boşanmak istediğini söyledi psikolojim çok bozuk. Çok acil işlem yaptırıcam Allah rızası için numarasını yazın.

 2. HARAMM OLSUNN dedi ki:

  medyum gölgeye dikkat edin arkadaşlar 4000 liramı dolandırdı sahtekar

  1. asiye dedi ki:

   Gerçekten mi bende dün başladım işleme bende mi dolandırıldımm. Aradım şimdi açmıyor telefonuuu :((

 3. Gerçek medyummmm dedi ki:

  Allah razı olsun sizden, 4 yıldır birlikte olduğum ve 1 yıldır da nişanlı olduğum insan beni en yakın dostum dediğim kişiyle aldattı. Çok üzgündüm mahvolmuştum, onu hala seviyordum ve çıkar yol bulamıyordum intiharın eşiğine kadar gelmiştim. Çaresizlikten medyum bozuntusunun tekine denk geldim bana geri getirme büyüsü yapıcaz 2500 TL para istiyorum dedi. Şans eseri internette bu yazıya denk geldim ve kısa sürede onun gerçek medyum olmadığını anladım. Çok şükür bu site sayesinde sahtekar bir medyumdan hatta dolandırılmaktan kurtuldum.

 4. Acill dedi ki:

  Arkadaşlar işlem yaptırabileceğim gerçek bir medyum yok mu? bana yardımcı olcak kimse yok mu çok acill eşim evi terk etti geri getirme büyüsü yaptıracağım. Gerçekten çok ihtiyacım var!!

 5. Hafize dedi ki:

  Yazıyı yazan kişiye çok teşekkür ederim, artık sayenizde gerçek medyum kim anlayabiliyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Gerçek medyum olduklarını nasıl anlayabiliyorsun, ben yazıyı okudum ama hala ayırt edemiyorum ayırt edebilsem de güvenemiyorum lütfen yardım edin.

  2. Anonim dedi ki:

   Hafize hanım sizin bir taktiğiniz var mı? gerçek medyumu nasıl ayırt ediyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.