Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

Medyum

Gerçek medyum, günümüzde, insanlar çeşitli problemleri için medyumlara başvurmaktadırlar. Medyumlar eskisi kadar yaygın olmasalar da hala varlıklarını sürdürmektedirler. Medyumlar insanlara para karşılığında çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler içerisinde, büyü yapma, büyü bozma, yıldızname bakma gibi işlemler mevcuttur.

En çok tercih edileni büyü yaptırma işlemi olmaktadır, çünkü bir medyumun büyüsü sorunlarınızı kolayca ortadan kaldıracaktır. Bunun haricinde, üzerinde nazar veya büyü olan insanlar da büyü bozma işlemini yaptırmaktadır. Medyumlar, kişiye özel duaların yazılı olduğu vefkler de hazırlamaktadır. Vefk de muska gibi kişinin yanında taşıyabileceği bir malzemedir. Bu duaları yanınızda taşıdığınız sürece manevi gücünüz artar ve kötü gözlerden, cinlerden korunursunuz. Bazı medyumlar büyü yaptıklarında da vefk hazırlar.

Böylece büyü güçlenir. Fakat her türlü işleminiz için gerçek medyum bulmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, yaptırdığınız işlemler kötü sonuçlar doğurabilir veya dolandırılabilirsiniz. Bunun için dikkatli bir şekilde araştırma yapmanız gerekir.

Sahtekarları ve gerçek medyumları ayırmak için belli olan bazı etmenler bulunmaktadır. Ruhlar alemi ile iletişime geçme becerisi içerisinde bulunan gerçek medyumlar, yaptıkları bazı büyüler ve iletişimler ile cinleri kullanarak insanların hayatına olumlu ve ya olumsuz yönde tesir edecek büyüler gerçekleştire bilmektedirler.

Gerçek medyum da olması gereken bazı özellikler şunlardır:

 • İlk olarak medyumlar doğuştan gelen yetenekleri ile birlikte öne çıkarlar.
 • Yıllar içinde bu konuda tecrübe edinip ilim ve irfan sahibi olurlar.
 • Önce İstanbul olmak ile birlikte eğer gerekirse farklı inançları da çok iyi bilecek bir bilgiye de sahip olmalıdır.
 • İslam dinini tamamen bir yaşam biçimi haline getirmiş olmalılar.
 • Hem Osmanlıcayı çok iyi bilmeli, hem de Arapçaya çok iyi hâkim olması gerekmektedir.
 • Medyumlar için birçok insan psikolojisi üzerinde çalışıyor olmak önemli olduğundan dolayı, mutlaka insan psikolojisini de çok iyi bilmelidir.
 • Büyülerin hakkında çok detaylı bilgiye sahip olmak gerekir ve de nasıl yapacağını çok iyi bilmelidir.

Bütün bu kriterleri öğrenmiş olmak suretiyle gerçek olan medyumlar kimdir sorusunun cevabını elde edebilirsiniz.

Medyum Neler Yapar?

Medyumlar hakkında en bilinen gerçek medyumların çeşitli büyüler yaptığıdır. Medyumlar, insan ilişkileri, aileler, gelecek, kader gibi konular için büyüler hazırlamaktadır. İlişkilerde kişileri birbirine bağlama veya ayırma büyüleri yapar. Aileler için saadeti sağlamak adına büyüler yapar. Tam tersine bir insan sevmediği bir aile veya insan için tehlikeli ve kötü büyüler de yaptırabilir.

Büyü çeşitleri şöyle sıralanabilir:

 • Bağlama büyüsü
 • Aşk büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Ayırma büyüsü
 • Papaz büyüsü

 

Bunlar çeşitli büyüler içerisinde, en yaygın olanlarıdır. Bağlama büyüsü iki kişiyi birbirine sonsuza dek bağlar. Ayrılıp, eşini veya sevgilisini geri getirmek isteyenler için de yapılır. Gerçek bir medyum yaparsa çok etkili olur. İşlem doğru yapılmazsa çok tehlikeli olur. Aşk büyüsü ise, bir kişi çok seviyorsa ve karşılığını alamıyorsa yapılır. Sabun büyüsü ise, oldukça tehlikelidir. Kara büyüdür. Öldürmek istenen kişiye yapılır.

Kişinin kullandığı bir sabun onun vücuduymuş gibi farz edilir. Çeşitli iğneler batırılarak toprağa gömülür. Gereken süre geçtikten sonra, büyü yapılan kişi ölür. Dil bağlama büyüsünde, bir kişi kendi hakkında konuşulmasından çok rahatsız olduğunda yapılır. Örneğin; Birisi sürekli dedikodunuzu yapıyor.

Dil bağlama büyüsü ile onun dilini bağlayabilirsiniz. Ayırma büyüsü ile sevenler ayrılabilir. Bunu da bir birliktelik içerisinde olan bireyi seven kişiler yaptırır. Papaz büyüsü ise, istenen kişiye istemediği takdirde bir şeyler yaptırır. Yani, büyü yapılan kişi istemese bile her şeyi yapabilir.

Büyülerde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Her büyüye özel çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Pek çok malzeme vardır. Tüm büyüler için ortak malzeme ise, cinlerdir. Cinlerle iletişime geçilmeden büyü yapılamaz.

Bazı büyü malzemeleri şöyledir;

 • Çeşitli bitkiler, tütsüler veya otlar,
 • Adet kanı veya hayvan kanı,
 • Sabun,
 • Hayvan derisi,
 • Testi,
 • Kişisel eşyalar (yüzük, kolye, alyans, bileklik) gibi,
 • Fotoğraflar,
 • İp veya halat

 

Gibi çeşitli malzemeler vardır. Daha başka pek çok malzeme vardır. Bunlar bazılarıdır. Medyumlar, bunları özel yerlerden temin etmektedir. Gerçekten büyü yaptırmaya kararlıysanız, medyum hocaları çok iyi araştırmanız gerekmektedir.

Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Bu büyüler yaptırıldıktan sonra, bazı insanlar bozdurmak isteyebilir. Aynı zamanda, üzerinde büyü olduğunu anlayabilen birisi büyüyü bozdurmak isteyebilir. Bu işlem de çok önemlidir. Uzman bir medyum hoca ile çalışılmalıdır. Her büyüyü bozmak için özel dualar hazırlanmaktadır.

Fakat diğer bir yöntem ise, büyü bozmada etkili bazı sureleri okumaktır. Bu sureler, Fatiha suresi, Bakara suresi, Felak ve Nas sureleri olmaktadır. Bunun haricinde, üzerinde büyü olduğunu anlayan bir kimse, Allah’a en içten şekilde dua edebilir. Kişinin kendi yöntemleri işe yaramıyorsa, uzman bir medyum hocadan yardım almalıdır. Uzman medyumların okuduğu veya yazdığı dualar her zaman işe yaramaktadır.

Bunun haricinde, büyüler bazen kendiliğinden bozulabilmektedir. Bir büyünün kendiliğinden bozulması için büyük olaylar meydana gelmelidir. Örneğin, doğal afetler, düğün gibi önemli kutlamalar, doğum yapma gibi büyük olaylarda bir büyü bazen etkisini kaybedebilmektedir.

Kişinin Üzerinde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Gerçek bir medyum nasıl anlaşılır?

Bir insanın üzerinde büyü olduğunu anlamak için pek çok yöntem vardır. İlk olarak uzman bir medyum hoca bunu kolaylıkla anlayabilir.

Eğer, kendiniz anlamak istiyorsanız üzerinde büyü olan kişilerde şu belirtiler görülebilir;

 • Sürekli halsizlik, üzerinde ağırlık varmış hissi,
 • Depresyon hali,
 • Huzursuzluk,
 • Uykuda çeşitli kabuslar görme,
 • Sosyal ilişkilerde sorun yaşama, yalnız hissetme,
 • İlişki varsa problemlerle karşı karşıya kalma,
 • Psikolojik bunalımlar ve intihar etme isteği,
 • Cinsel hayatın bitmesi
 • Vücutta çeşitli ağrılar hissetme,
 • Ev, okul veya iş gibi yerlere gitmek istememe gibi çeşitli olumsuz belirtileri bulunmaktadır.

 

Genelde, psikolojik etkileri sizi çok kötü etkiler. Kabuslar, olumsuz düşünceler, hayattan soğuma, depresyon gibi olaylar çok görülür. Bunların haricinde, sürekli asabiyet ve gerginlik hali de görülür. Bunları kendinizde gördüğünüzde, bir medyuma gitmenizde fayda vardır. Kendiniz anlayamazsanız, yıldıznamenize bakılarak anlaşılabilir.

Yıldızname Bakımı

Yıldızname bakımı da çok tercih edilen bir işlem olmaktadır. Ancak, bu işlem için kendinizi hazırlamanız gerekmektedir. Yıldızname çok gerçektir. Alanında uzman bir medyum hoca bakarsa, doğumunuzdan ölümünüze kadar başınıza gelecek her şeyi öğrenebilir. Yıldızname baktırmadan önce, kendinizi iyi veya kötü her türlü sonuca hazırlamalısınız. Yıldızname baktırmak için birkaç kişisel bilgi istenir.

Yıldızname baktıran kişi erkek ise, baba adı istenir. Kadın ise, anne adı istenir. Ayrıca, doğum tarihiniz istenir. Bu bilgilerinizi medyum hoca kendi yöntemleri ile bir levha üzerine yazar. Hakkınızdaki her şeyi görebilir. Yaşadıklarınız, yaşayacaklarınız ve kişiliğiniz hakkında bilgi sahibi olur. Siz de hem geleceğinizi öğrenebilirsiniz, hem de kişiliğinizi detaylı olarak anlayabilirsiniz.

Havas İlmi

Havas, bir Kur’an-ı Kerim ilmidir. Aynı zamanda, gizli ilimler içinde yer almaktadır. Bu ilmi bilmeyen bir insan uzman bir medyum olamaz. Bütün büyü, dua ve vefk işlemlerinde bu ilimden faydalanılır. En gerçek ve en etkili ilimdir. En tecrübeli ve profesyonel medyumlar bu ilimi çok iyi bilmektedir ve kullanmaktadır. Havas ilmi, bir duayı daha etkili ve güçlü hale getirebilmek için kullanılır. Dualar çeşitli yöntemlerle yazılır. Havas ilmi, duaları yazılı şekilde Allah’a iletmektir.

Muska Nedir?

Öncelikle, muskanın insan üzerinde hiçbir zararı yoktur. Kur’an-ı Kerim’de bulunan hadisler ve surelerden yardım alınarak hazırlanırlar. Hazırlanma amaçları ise, hastalıklara şifa bulmak, nazardan korunmak, büyü bozmak ve cinlerden korunmaktır. Bir nevi manevi koruma kalkanıdır. Muska gerçek yöntemlerine uygun yazılmazsa, kağıt parçasından başka bir şey değildir. Doğru bir şekilde yazıldığında ise, sizi hayatınızdaki tüm olumsuzluklara, hastalıklara veya kötü ruhlara karşı korur.

Nazar Nedir ve Nasıl Anlaşılır?

Nazar genelde kötü etki olarak bilinir. Aksine, kötü olduğu gibi iyi de olabilir. Nazar düşünce yoluyla insanları etkileme yöntemidir. Bu isteyerek ya da istemeyerek olabilir. Bir kişi hakkında güzel şeyler düşünerek onu kötü etkilerden koruyabiliriz. Fakat bir şeyi çok beğendimizi söylediğimizde kötü bir şey olabilir. Genellikle ”nazar değdi” denir. Çok güçlü bir enerjidir. Nazarın etkileri arasında ise, genelde kişide sürekli esneme, halsizlik gibi durumlar bulunur. Korunmak için Fatiha, Felak-Nas sureleri bol bol okunmalıdır.

Sizin için önerdiklerimiz

Medyumlar Neler Yapabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.