21 günde sırıl sıklam aşık eden dua

21 Günde Sırılsıklam Aşık Eden Dua! Aşk Duası

Aşk Büyüsü

21 günde sırılsıklam aşık eden dua sayesinde sevdiğiniz kişiyi 21 gün içinde kendinize aşık edebilirsiniz. Aşk Duası olarak nitelendirilen bu duanın tesir edilme süresi bazen değişiklik gösterebilir. Kimi zaman 10 gün içinde etkisini gösteren dua, kimi zaman daha uzun süreler sonra etkili olmaya başlar. Bunun en büyük nedeni, ilişkide birçok değişken unsurun olmasıdır.

 

21 günde sırılsıklam aşık eden dua, sevgilisi ile sorun yaşayan ve arası kötü olan kişilerin tercih ettiği bir büyü çeşididir. Sevgililik süreci, evlilik ve nişanlılık süresi arasında geçen aşamadır. Karı/koca adayınızı tanıma evresi olarak da adlandırılan bu aşamada, kişiler gün geçtikçe birbirini tanımaya ve aşık olmaya başlar. Fakat bu durum herkes için geçerli değildir, bazı kişiler birbirini tanıma sürecinde karşısındakine aşık olamaz veya içindeki aşk, partnerine nazaran daha az olur. Bu durum karşı tarafın hayal kırıklığı yaşamasına neden olur. Kişi, tüm bunlara rağmen gerçek aşkı bulduğuna kendini inandırmışsa, aşık olduğu kişiyi etkilemek ve onu da kendine aşık etmek için her yolu dener.

 

Aşık etme büyüleri, genellikle insanların birbirini sevmesi ve beraber mutlu olmaları için yapılır. Büyü işlerinin ustası olarak bilinen medyumlar, bu alandaki bilgi ve tecrübelerini kullanarak insanların isteği üzerine çeşitli büyü uygulamaları yaparlar. Aşk büyüleri de, en çok yapılan büyüler arasında olup, medyumlar tarafından sıklıkla uygulanır. Çok uzun zamanlardan beri uygulanan aşk büyüleri sayesinde, sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilir ve aşık edebilirsiniz.

 

Sevgilini 21 Günde Kendine Sırılsıklam Aşık Et!

 

Sevgilinizi, 21 gün içinde kendinize sırılsıklam aşık edebilirsiniz fakat bunun mümkün olmadığı konusunda da birtakım tartışmalar mevcut. İnsanlar, sevdiklerini kişilerin de kendilerine aşık olmalarını ve beraber mutlu olmak isterler. Ancak her insanın karakter yapısı birbirinden farklı olduğu için, insanlar arası anlaşamama ve farklı sorunlar orataya çıkabilir.

 

Kimilerine göre aşk, dünyanın en güzel duygusudur. Kişilerin tek taraflı olarak da besleyebildiği aşk duygusu, insanı acı durumlara düşürebilir. Acı çekmek ise, her insanın yaşadığı veya yaşayacağı gerçeklerden biridir. Fakat çekilen acıyı azaltmak veya yok etmek tamamen insanın kendi elindedir. Aşk duası ve aşk büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir ve aşk acısı denen gerçeği çok az yaşayarak veya hiç yaşamadan bu evreyi atlatabilirsiniz.

 

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

garantili aşk duası

Sevdiğinin, duygularına karşılık vermesi için aşk duası edecek kişilerin öncelikle abdest alması gerekir. Çünkü duadan önce alınan abdest ve kılınacak namaz; duanın bereketini artırır, etkisini güçlendirir. Bu duaların seher vaktinde, yani sabah namazının hemen sonrasında yapılması gerekmektedir.

 

Abdest sonrası kılınan namazın ardından ekstra olarak 2 rekatlık Hacet namazı kılınmalı, Hacet namazından önce niyet edilmelidir. Dua edecek kişi, kendisine aşık olmasını istediği kişinin kalbini meyletmeyi diler. Kişi, Hacet namazı sonrası tüm kalbiyle Allah’a dua etmelidir.

 

Duayı eden kişi, kendisine aşık olmasını istediği kişinin adını söyleyerek,  “Ya Vedud” esma-yı Hüsna aracılığı ile, ismini söylediği kişinin kendisine nasip olmasını diler. Dua bittikten sonra 99 defa  “Ya Vedud” esması okunur ve aşık olması istenilen kişinin Ya Mukallibe’l Kulb yüzü suyu hürmetine duayı okuyan kişiyle birlikte olması dilenir.

 

“Ya Mukallibe’l-Kulub” esması da 99 defa okunduktan sonra aşık etme duası tamamlanmış olur. Her duada olduğu gibi bu duanın da tam maksadıyla kabul olacağının garantisi yoktur. Çünkü Allah, insanların kalbinin temizliğini görür ve duanın kabulüne yalnızca Allah karar verir. Dua eden kişinin üzerine düşen görev, duasını içtenlikle okumasıdır.

21 Günde Sırılsıklam Aşık Eden Dua Tutar Mı?

 

İnsanlar, hayatları boyunca çok fazla kişiye aşık olmazlar. Aşık oldukları kişiyi ise asla kaybetmemek isterler. Kendisiyle vakit geçirmekten keyif aldığını, sevdiği ve hoşlandığı kişiyle aşk yaşayarak hayatını birleştirmek ve bir ömür boyu evli kalmak her insanın hayalidir. Ancak bazı kişiler bu hisleri hiçbir zaman yaşayamazlar. Bu durum, çoğunlukla karşı tarafın ilgisizliğinden meydana gelir. Sevgiliniz ile aranızdaki buzları eritmek için 21 günde etki gösteren sevgiliyi kendine aşık etme duasından faydalanabilirsiniz.

 

Her büyünün belirtisi birbirinden farklıdır. Örneğin, aşık eden dua belirtisi, yalnızca büyünün yapıldığı kişide değişim gösterir. Ancak kişi, kendisine büyü yapıldığının ve büyünün etkisi altına girdiğinin farkında olmaz, bu sayede büyü daha etkili hale gelir.

https://www.ibelieve.com/faith/a-prayer-for-love.html

https://www.eniyimedyumhocakim.com/asik-etme-duasi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.