en-etkili-asik-etme-buyuleri

Etkili Aşık Etme Büyüleri

Aşk Büyüsü

Büyü türleri arasında, en çok yapılan büyülerden biri de aşık etme büyüleridir. Etkisi kanıtlanmış büyü türlerinden biri olan etkili aşık etme büyüleri, bazen çok olumlu sonuçlar verdiği gibi, bazen de tehlikeli sonuçlara yol açabilen bir büyü çeşididir. Büyüler, İslam dinine göre gerçek uygulamalardır. Zaten İslam dininin büyü yapımını yasaklaması da, büyülerinin gerçekçiliğinin en büyük kanıtıdır. Eğer, kişinin aklında büyü yaptırmak varsa, büyüleri iyi tanımalı ve ona göre yaptırmalıdır.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Birisini kendisine deli gibi aşık etme büyüsü olarak tabir gören aşk büyüleri, diğer büyülerin de yapımında kullanılan birkaç varlık ile yapılır. Burada dikkat edilmesi ve doğru uygulanması gerek en önemli kısım, varlıklardan nasıl yardım alındığıdır.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Tutar?

Bir büyünün tesiri ne kadar yüksekse, o büyüyü bir o kadar da tehlikelidir. Örneğin kalıcı aşk büyüleri olarak bilenen bağlama büyüsü, diğer büyülerin aksine yanlış yapıldığında tutar. Büyülerin dünya genelinde çok büyük bir kitle tarafından ilgi görmesinin nedeni, gerçekten de tutuyor olmasıdır.

Aşık Etme Büyüsü Günah Mıdır?

İslam dinin kutsal kitabı Kuranı Kerim’de büyü yapmak yasaklanmış ve günah olduğu belirtilmiştir. Bu sebeple büyü yapan kişinin tövbe edip büyü işlerinden uzaklaşarak bunun yerine tesirli aşık etme duası etmesi, kesinlikle günah değildir ve gönül rahatlığıyla uygulanabilir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bazı büyüler, insanlar için çok tehlikeli olduğundan Yüce Allah, tehlikeli olan bu büyüleri kolaylıkla bozmak için kullarına kolaylık sağlamıştır. Büyüleri bozmak için en iyi 3 yol; Kuranı Kerim surelerinden Nas, Felak ve Ayetel Kürsi surelerini okumaktır. Büyü sonucu oluşan musallat durumunda Nas, büyünün tesirinin tamamen yok edilmesi için de Felak suresi okunmalıdır. Ayetel Kürsi ise her zaman, iyi ya da kötü her olayın öncesi ve sonrasında okunması gereken çok önemli bir duadır.

Etkili Aşık Etme Büyüleri

asik-etme-buyuleri-nelerdir

Çok uzun yıllardır uygulanan ve etkisi kanıtlanmış kuvvetli aşk büyüleri şun şekildedir.

Sarımsak Büyüsü

Aşık etme büyülerinin içinde en çok bilinlerden biri de sarımsak büyüsüdür. Ancak sarımsak büyüsünü daha önce hiç yapmamış olan kişiler ve büyü hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler bu büyüyü kesinlikle uzman bir medyum yardımıyla yapmalıdır. Tesiri kanıtlanmış sarımsak büyüsünü uygulamak için öncelikle bir diş sarımsak ortadan ikiye kesilir.

Daha sonrasında temiz ve beyaz bir kağıda (A4 kağıdı) sarımsağın kesilen iç kısmı ile yuvarlak çizilir. Daha sonra, çizilen yuvarlağın içine aşık edilmek istenen kişinin adı, göbek adı (varsa) ve anne adı yazılmalıdır. İsimleri hızlıca yazdıktan sonra kağıt, hızlı bir şekilde bakır bir tas içinde yakılarak, kağıdın külleri büyü yapılan kişinin yemeğine ve suyuna katılarak yemesi, içmesi sağlanır. Ayrıca küller, yemeğe katılmadan önce aşık edilmesi istenilen kişinin eşyalarına temas ettirilerek büyünün etkisi artırılabilir.

Hemen Tıkla Öğren

Aşk Büyüsü Neden Tutmaz? Aşk Büyüsü Yaptıranlar!

 

Kaşık Büyüsü

Uygulaması kolay ve etkili büyü çeşitlerinden biri de çok uzun yıllardan beri uygulanan kaşık büyüsüdür. Evde aşık etme büyüsü nasıl yapılır diye merak edenlerin en çok uyguladığı büyüler arasındadır. Tesiri yüksek kaşık büyüsünün uygulanması için bir adet tahta kaşık, temiz ve beyaz bir bez, bir avuç toz şeker ve 1 adet de küp şeker gereklidir.

Öncelikle toz şeker ve küp şeker beyaz bezin içine koyularak bez bohça haline getirilir. Daha sonra tahta kaşık ile bohça yapılan beze 21 defa vurulur ve her vuruşta “ya kaşık” denilmesi gerekmektedir. Bez içindeki küp şeker, toz halini alınca büyü hazır hale gelir. Daha sonra bez içindeki şeker, aşık edilmek istenilen kişinin içeceğine atılarak içmesi sağlanır. Ancak büyünün tehlikeli boyutlara ulaşmaması için, şekeri sadece aşık olması gereken kişinin içeceğine karıştırmanız gerekir. Toz şekeri başka birisinin içeceğine karıştırmak, büyünün niyetini bozar.

Düğüm Büyüsü

Aşık etme büyüleri arasında en tehlikeli olanı hiç kuşkusuz düğüm büyüsüdür. Düğüm atma işlemi yapılırken, diğer büyülerde olduğu gibi sadece Allah’tan yardım istenilmez. Bu büyüde, “yardım eden varlıktan” yardım istenir. Bu varlığın adı, Hüddam Garaminar’dır. Düğüm büyüsü yapılmak istendiğinde, büyüyü iyi anlamak ve tüm aşamalarını doğru bir şekilde yerine getirmek çok önemlidir. Ancak her ne kadar bilgili olunsa da, düğüm büyüsünün en tehlikeli büyülerden birisi olduğunu bilmekte fayda var. Büyüyü bu kadar tehlikeli kılan neden ise, büyünün tesir olması için yardım istenen Hüddam Garaminar’ın musallat olma riskidir. Bu büyüyü yapan bir çok kişiye musallat olmuş ve bazılarının ölümüne bile neden olmuştur.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

NOT: “Burada yazan işlemleri kendi başınıza uygulamamanızı, uzman bir medyumdan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.”

Düğüm büyüsünde ilk işlem olarak bir adet siyah renkli, bir adet de kırmızı renki orta uzunluktaki ipler hazırlanır. İplerin türünün, markasının, kalitesinin hiçbir önemi yoktur. Sonraki aşama olarak bir Pazar günü, güneşin doğmasına yakın bir saatte kalkılır fakat evde hiçbir perde açılmaz, çünkü evin içine asla ışık girmemelidir. Tamamen sessiz ve karanlık bir ortamda kıblenin tam tersi bir yönde oturulur. Hazırlanan hırmızı ve siyak ip yanınızdayken, gözler kapalı bir şekilde 77 defa Ya Hüddam Garaminar denilir.

Aynı zamanda Hüddam Garaminar’ın ismini her diyişinizde, büyüyü yapmaktaki amacınızı da niyet olarak içinizden geçirmeniz gerekir. Daha sonra gözlerinizi açarak elinize ilk olarak kırmızı ipi alıp, “Ey Yüce Rabbim, Hüddam Garaminar hatırına beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme” dedikten sonra kırmızı ip yere bırakılır. Daha sonra siyah ipler ele alınarak, “Ey Hüddam Garaminar, sen, müracaat ettiğim görevli varlık olarak bana hizmet etmelisin ve hizmetini en güzel şekilde ifa etmelisin” dedikten sonra tekrar yere bırakılır.

Daha sonra niyetleri edilen siyah ve kırmızı ip, 3 defa kördüğüm yapılarak birbirine sıkıca bağlanır. Düğümlenen ipler yere bırakılarak, “siyah ve kırmızı ip bana hizmet edecek ve benim niyetimi yine ifa edecek. Hüddam Garâminâr da düğüm atacak artık güzellikler gelecek ve mutlu bir hayat yaşayacağım” diye söylenir ve düğümlenen ipler 7 gün boyunca kimsenin görmeyeceği şekilde saklanır. Bu işlem de yapıldıktan sonra düğüm büyüsünde sizin yapacağınız işlem tamamlanmış olur. Bundan sonrası Hüddam Garaminara kalmıştır. Tekrar söylemekte fayda var, büyünün tesir olması için bu tip güçlü ve tehlikeli bir varlıktan yardım almak kolay olmadığı gibi aynı zamanda tehlikelidir. Büyüyü, mutlaka uzman bir medyum yardımıyla yapmaya çalmalısınız.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer düğüm büyüsü yapmayı planlıyorsanız veya yaptıysanız, düğüm büyüsünün nasıl bozulacağını da biliyor olmanız gerekir. Büyüyü tamamen bozmanın en etkili yolu, sabah ezanı okunacağı sırada kalkarak, kıbleye dönüp; 21 defa Felek Suresi’ni okumak ve her okuyuştan sonra büyünün bozulmasını dilemektir. Bu sayede büyü, Allah’ın izniyle bozulacaktır. Ancak büyü bozulsa bile, Felek Suresi’ni okumayı bırakmamakta fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.