bağlama büyüsü nedir?

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü birisini kendine bağlamak için yapılan büyü çeşididir. Bağlama büyüsünü evde tek başına basit tariflerle siz de yapabilirsiniz. Size vereceğimiz tariflere göre yapılan büyü kesin tutacak diye bir kaide yoktur. Size vereceğimiz tarif sembolik bir tarif olacaktır. Dileyen kendi evinde vereceğimiz tarifi uygulayarak bağlama büyüsü hazırlayabilir. 5 aşamada bağlanma büyüsü yapmak için şu aşamaları takip etmelisiniz

  1. AŞAMA: Gerekli malzemeleri temin etme
  2. AŞAMA: Herhangi bir canlıdan elde edilen bir bardak süt
  3. AŞAMA: Boş beyaz bir kâğıdın üstüne ( Ya Mülaki) yazın
  4. AŞAMA: Temiz ve boş bir kâğıdı hazır bulundurun
  5. AŞAMA: Bağlanama büyüsü yapacağınız kişiye ait 2 resim

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

köpek etme büyüsü

Bağlanma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız arkanıza yaslanıp yazı dizimizi takip edebilirsiniz. Size bağlanma büyüsünü nasıl yapacağınızı kademeli olarak anlatacağız. Önceden hazırladığımız bağlanma büyüsünü yapacağımız kişinin 2 resmini sağ ve sol elimize alarak resme bakarak 41 kere ya mulak ve sevdiğinizin adını söyleyin. Örneğin ya mulak Recep, ya mulak Aysun. Bu işlemin gece yarısında ve gün doğmadan yapılması işlemin etkisini arttıracaktır.

 

İkinci bölümde elimizde daha önce üzerinde ya mulak yazan kâğıdın hemen altına kendi yazınızla “Ya mülaki senin birleştirme gücüne istinaden bana yardımcı olmanı diliyorum. Ayşe kızı Fatma‘nın (burada siz sevdiğinizin adını kullanacaksınız) bana gönülden bağlanıp sevmesini tüm ulvi varlıklardan istiyorum” diye yazdıktan sonra kendi yazdığımız bu cümleyi 4 kere yüksek sesle okuyun.

 

Üçüncü aşamada önceden hazırladığınız boş beyaz kağıdı elinize alın. Sevdiğinize ait 2 resmi bu boş beyaz kâğıdın üzerine yapıştırın. Üzerinde sevdiğinizin resmini yapıştırdığınız kâğıdı 14 gün boyunca hiç çıkartmadan evinizin duvarına asın.

 

Son aşamada üzerine Ya mülaki yazdığımız kağıdı her gece 14 gün boyunca bir kere okuyun. Üzerine dileğinizi yazdığınız kağıdı sürekli okuyabileceğiniz bir yerde saklayın.

Bağlama büyüsünün son evresinde elimizde kalan bir bardak süte 14 kere sevdiğinizin ismini söyleyerek üfleyin. Böylece bağlama büyüsü tamamlanmış olur.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlanma büyüsünü yok etmek için birkaç basit yöntem kullanabilirsiniz. Vereceğimiz tarifle büyü tam bozulmasa da büyünün etkisi büyük oranda yok olacaktır. Evinizde bulduğunuz muska deri ve naylona sarılmışsa muskaya zarar vermeden muskayı deri ve naylondan çıkartın. Çıkardığınız muskayı plastik bir kabın içine koyun. Kabın içine okunmuş bir sirke boşaltın. Kişi sirkeyi kaba koyarken hangi duayı okuyacağını bilmiyorsa mutlaka bir medyumdan yardım almalıdır. Elimizdeki okunmuş sirkeyi kabın içine döktükten sonra,  elimizdeki sirke dolu kabı mutfakta ya da kapalı bir yerde bir gün bekletin. Evin içine sirke kokusu yayılmasın diye kabın ağzını folyo ile kapatın.

Bir gün kabın içinde beklettiğimiz muskayı ertesi gün sirkeli sudan çıkartıp kuruması için güneşli bir yere koyun. Kuruma işlemini hızlandırmak için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Ardından kuruyan muskayı dikkatli bir şekilde çevrenize zarar vermeden yakın. Yakma işleminden önce abdest alıp besmele çekmeyi unutmayın.  Yaktığınız muskanın küllerini ve kullandığınız okunmuş sirkeli suyu bir toprağa gömün. Eğer bağlama büyüsü kilit veya anahtar ile yapılmışsa aynı şekilde sirkeli suya batırarak büyü çözme işlemini tamamlayabilirsiniz. Kilit veya anahtar ile yapılan büyülerde yakma işlemi yapılmaz. Sirkeli suya batırılan anahtar bir toprağa gömülür.

Bağlama Büyüsü Belirtisi

Bağlanma büyüsü yapılan kişilerde duygusal belirtiler ortaya çıkar. Büyü yapılan kişi herhangi bir insana aşırı ilgi duymaya başlar. Bağlanma büyüsü yapılan insan diğer insanlardan uzaklaşır. Kendi içine kapanır. Sabah yataktan kalktığı zaman aynada kendi yüzüne bakamaz. Kişi ruhsal yönden sıkıntı çekmeye başlar. Aşırı isteksiz bir hal alır. Eşler arasında tartışmalar yaşanır. Kişinin uyku düzeni bozulur. Sağlıklı ve düzenli uyku çekemez. Düzenli ve akıcı konuşması yok olur. Sürekli kötü rüyalar ve kâbuslar görmeye başlar.

Sizin İçin Önerdiğimiz Makaleler

Medyum Nedir?

Medyum Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.