büyü neden tutmaz?

Aşk Büyüsü Neden Tutmaz? Aşk Büyüsü Yaptıranlar!

Aşk Büyüsü

Daha önce aşk büyüsü yaptırdıysanız ve çok uzun zamanlar geçmesine rağmen büyü tutmadıysa kendinize şu soruyu sorarsınız, aşk büyüsü neden tutmaz? Bu sorunun cevabını daha iyi anlamak için konuyu daha geniş açıdan ele almak gerekir. Yani kendimize, aşk büyüsü neden tutmaz diye sorup, önce bunun cevabını bulmalıyız.

İnsanların içinden dahi söylediği her söz, edindiği her niyet, yaptığı her fiil ve her türlü büyü işleri Allah’ın bilgisi izni dahilindedir. Yani edilen her dua ve yapılan her büyüdeki en son işlem, elleri semaya açarak, Allah’tan, istediğinin kabul olmasını dilemektir. Eğer yaptırdığınız büyü tutmadıysa, bunun ilk sebebi Allah’ın izninin olmamasıdır. Çünkü Allah, kullarının kötülüğü için gelişen hiçbir süreci kabul etmez, dolayısıyla bir başkasının kötülüğü için yapılan büyüler de Allah’ın izin vermemesiyle beraber başarısızlıkla sonuçlanır.

Tam da bu noktada, “Büyü yaptırmadaki niyetim kesinlikle kötülük değil, ben mutlu olmak için büyü yaptırdım” diyebilirsiniz. İyi niyetle yapılan büyülerin tutmaması ise pek çok sebepten ötürü olabilir. Büyülerin tutmamasındaki sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kişiye ait bilgilerin eksik verilmesi (Doğum günü, Tam adı, Anne adı vb.)
  • Kişiye ait malzemelerin eksik veya yanlış olması (DNA örneği, saç, giysi vb.)
  • İşlem yapımında kullanılacak malzemelerin yanlış veya yetersiz olması
  • Kişiye ait olan ebcet (Arap Harfleri) değerlerinde yanlışlık
  • Büyülerin yanlış gün veya yanlış saatte yapılması
  • Yanlış elemente ait yapılan işlem
  • Büyü yapan medyumun bilgisiz ve acemi olması
  • Büyü ortamında yeterli sessizliğin sağlanamaması
  • En önemli sebep, “Büyü yaptıran kişinin niyeti”

 

Yapılan büyüler, çoğunlukla yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı tutmaz. Bu maddeler büyü çeşidi fark etmeksizin tüm büyüler için ortak geçerliliğe sahiptir. Peki aşk büyüsü neden tutmaz? Şimdi de bunun cevabını verelim…

Aşk Büyüsü Neden Tutmaz?

aşk büyüsü neden tutmaz

Aşk büyüsü yaptıran kişiler, büyü tesir olmadığında aşk büyüsünün neden tutmadığını merak ederler. Aşk büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize körü körüne aşık etmek ve bağlamak mümkün. Başarıyla sonuçlanan aşk büyüleri, onlarca mutlu ailenin kurulmasına olanak sağlamıştır. Ancak bu büyü bazı durumlarda tutmamakta ve koca bir hayal kırıklığına neden olmaktadır.

Aşk büyüsünün tutması için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta büyüyü doğru bir medyuma yaptırmaktır. Piyasada medyum adı altında çok fazla dolandırıcı vardır ve kimin gerçek kimin sahte medyum olduğunu ayırt etmek gerçekten zordur. Medyum seçimini doğru yaptıktan sonra sıra, doğru yöntemlerin, doğru bir şekilde uygulanmasına geliyor.

İşinde uzman bir medyum, doğru yöntemleri bilir ve sizi de buna göre yönlendirir. Eğer medyumun söylediği yöntemleri doğru bir şekilde uygulamazsanız aşk büyüsü tutmaz. Çünkü aşk büyüsünün tesir olması için tüm ritüellerin eksiksiz ve doğru yapılması gerekir. Medyum, malzeme ve ritüeller dört dörtlük olsa bile bu seferde de niyetinizin gerçekçi olmaması yüzünden aşk büyüsü tutmaz.

Son derece bilgili bir medyum seçtiniz, tüm malzemeleri eksiksiz bir şekilde hazırladınız, tüm ritüelleri yerine getirdiniz, niyetinizi de ciddi fakat büyü yine de tutmuyorsa, bunun sebebi büyünün yapılış amacının kötü niyet içermesi olabilir. Çünkü niyetin ciddi olması ile kötü niyetli olmak farklı konulardır. Büyü yaptıran kişi kötü niyetinde de ciddi olabilir.

Örneğin, birisine çok aşıksınız ve onun da size aşık olması ve beraber mutlu bir hayat yaşamanız için aşk büyüsü yaptırdınız diyelim. Üstelik niyetiniz de çok ciddi. Ancak büyü yaptırdığınız kişi, hali hazırda bir başkasına aşıksa ve onunla birliktelik içindeyse, sizin yaptığınız aşk büyüsü büyük ihtimalle tutmayacaktır. Çünkü burada, iki seveni ayırmaya çalışarak kötü niyette bulunmuş olursunuz. Yani niyetiniz mutlu bir aile kurmak olsa ve büyüyü iyi niyetle yapıyor olarak gözükseniz bile Allah katında iki seveni ayırmaya çalıştığınız için kötü niyet besliyor sayılırsınız. Tam da bu konu hakkında herkesin bildiği bir söz vardır, “Yuva yıkanın yuvası olmaz” derler.

Yazının en başında da belirttiğimiz gibi, Yüce Allah, kullarının kötülüğü için gelişen hiçbir süreci kabul etmez. Bu tip durumlarda vazgeçmek, en iyi yoldur.

Eğer belirtilen tüm bu durumlar eksiksiz bir şekilde gerçekleşmişse ve büyü yaptırdığınız kişi yalnızsa, geriye kalan tek şey zamandır. Yani yaptırdığınız aşk büyüsü tutmadıysa biraz daha beklemeniz gerekebilir. Çünkü bazı büyülerin tutması çok uzun zaman alır.

https://www.white-magic-help.net/About_White_Magic/love_spells.html

Sizin için önerdiğimiz makaleler

21 Günde Sırılsıklam Aşık Eden Dua! Aşk Duası

Denenmiş ve Etkisi Kanıtlanmış Aşık Etme Duası Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.