aşık etme büyüleri nelerdir?

Aşık Etme Büyüleri Nelerdir? En Ağır Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü

Platonik aşk yaşayan kişiler, gösterdikleri sevgi karşısında bekledikleri karşılığı göremediklerinde çareyi aşk büyüsü yapmakta bulurlar. Aşık oldukları kişiyle beraber olmak isteyenler, medyumların da yardımıyla aşık etme büyüleri nasıl yapılır konusu hakkında çeşitli araştırmalar yaparlar. En etkili bağlama büyüleri arasında gösterilen aşk büyüsü, en çok tercih edilen büyü yöntemlerinden biridir.

Aşk büyüsü yaptıracak kişilerin en çok dikkat etmesi gereken konu, büyünün, işinde uzman medyumlar tarafından yapılmasıdır. Kendisini medyum olarak tanıtan fakat büyü yapma konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler, sizi maddi ve manevi yoldan zarara uğratabilir. Bu yüzden, büyü işleriniz için uzman medyumlardan yardım istemeniz çok önemlidir.

Medyumlar ve Tesirli Aşık Etme Büyüleri

en güçlü aşık etme büyüsü

Herkesin bildiği üzere, büyü yapma konusunda en deneyimli kişiler medyumlardır. Medyumlar, hangi durumlarda hangi büyünün yapılacağını bildikleri gibi, büyülerin ne şekilde yapılacağı konusunda da geniş bilgi sahibi kişilerdir. Aşık olduğu kişi ile birliktelik yaşamak isteyenler, medyumlar yardımıyla, tesirli aşk büyüleri yaparlar ve hedeflerine ulaşmaya çalışırlar.

Aşık etme büyüsünün tesir olması için, büyüyü yapan medyumun işinin ehli olmasının dışında, medyumlar tarafından size verilen görevlerin de eksiksiz bir şekilde yerine getirimesi gerekiyor. Eğer büyünün başından sonuna kadar ki tüm işlemleri doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getirirseniz, başarılı bir sonuç elde edersiniz.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Sarımsak 

Sarımsak, aşık etme büyüsü üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir. Tesirli aşık etme büyüsü sarımsak sayesinde büyünün etkisinin artması, uzman medyumlar tarafından açıkça ifade edilmektedir. Sarımsağın büyüdeki faydasından dolayı, neredeyse tüm medyumlar, büyülerinde sarımsağı kullanıyorlar. Bazı medyumlar her ne kadar sarımsak ile aşk büyüsü yapmasa da tüm aşk büyülerinden alınmak istenen sonuç aynı olduğu için, sarımsağın kullanılmaması olumsuz bir duruma neden olmayacaktır.

Ancak bazı kişiler, büyü yapma konusunda uzman bir medyumdan yardım almadan, büyüyü kendi başına yapmaya çalışıyor ve beklediği sonucu alamıyor. Özelikle aşık etme büyüsünden en iyi sonucu almak için, büyüyü mutlaka uzman bir medyum yardımıyla yapmalısınız.

Aşk Büyüsü Yöntemleri

Aşk büyüleri, sadece tek bir aşama üzerinden gerçekleşmeyen çok aşamalı büyülerdir. Bu nedenle aşk büyüsü yöntemlerini iyi bilmek ve en doğru aşk büyüsü yöntemini uygulamak gerekir. İşte o yöntemler:

 • Yakılarak uygulanan aşk büyüsü yöntemleri (üzerine büyü ile alakalı yazılar yazan kağıtların bir mum ile yakılması işlemidir)
 • Suya atılarak uygulanan aşk büyüsü yöntemleri (medyum tarafından belirlenen nesnelerin genelde akarsuya veya denize atılması suretiyle uygulanır)
 • Toprağa gömülmek suretiyle uygulanan aşk büyüsü yöntemleri
 • Büyü yapılan kişiye yedirme veya içirme ile uygulanan aşk büyüsü yöntemleri
 • Büyü yapılan kişinin özel çamaşırları kullanılarak uygulanan aşk büyüsü yöntemleri
 • Büyü yapılan kişiye ait, saç, tırnak gibi bedeninden bir parça kullanılarak uygulanan aşk büyüsü yöntemleri
 • Canbar aşk büyüsü diye tanımlanan büyüler
 • Evli çiftler için geçerli olan, kocayı karısına veya karısını kocaya aşık etmek için yapılan çeşitli papaz büyüleri

Aşık Etme Büyüleri Gerçekten Tutar Mı?

Aşk büyüsü yaptıranların veya yaptırmayı düşünenlerin merak ettiği en büyük soru; Aşık etme büyüleri gerçekten tutar mı? sorusudur. Aşık etme büyülerinin tutması için en belirleyici faktör, büyüyü yapan medyumun tecrübesi ve büyünün başından sonuna kadar gereken işlem, malzeme gibi gereksinimlerin doğru bir şekilde yerine getirilmesidir. Eğer aşk büyüsü, işinde uzman bir medyum tarafından yapılmışsa ve büyü için gerekli tüm şartlar yerine getirilmişse, büyünün tesir bulması kaçınılmazdır. Ancak piyasada kendini medyum olarak tanıtan ve büyü hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler ile aşk büyüsü işlemi yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Aşık Etme Büyüsünün Belirtileri

Yapılan aşk büyüleri, kendini direkt sonuç odaklı göstermez. Büyünün gerçekleşmesi, çeşitli belirtiler ile kendini zamanla belli eder. Aşık etme büyüsünün belirtileri şunlardır;

 • Büyü sonrası, daha hassas ve duygusal olmak
 • Büyü kime yapıldıysa, o kişinin sürekli derin düşüncelere dalması ve ilgili kişiyi hayal etmesi
 • Kişide oluşan, toplumdan uzaklaşma ve yalnız kalma isteği
 • Kişinin, eskiye nazaran daha sessiz ve durgun olması

 

Sizin İçin Önerdiğimiz Makaleler

Aşk Büyüsü Neden Tutmaz? Aşk Büyüsü Yaptıranlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.