Ankara Medyumları

Medyum

Medyum, paranormal yetenek sahibi olduğuna inanılan, sezgileri diğer deyişle 6.hisleri diğer insanlara göre daha kuvvetli insanlardır. Medyumların bu özellikleri doğuştan gelir. Medyumların psişik güçlerin olduğuna ve bu psişik güçleri kontrol ederek insanlara yardım ettiği söylenir.

Medyumlar, bundan yüzyıllar önce insan topluluklarında geleceği ön gören kişiler olarak kendilerine yer bulmuşlardır. Geçmiş zamanlarda medyumlar havas ilimi ile çalışan, insan bilgilerinin üstünde bilgi sahibi olan kişiler iken günümüzde büyü yapan ve bozan hatta kahve ve tarot falına bakan kimseler olarak adlandırılmaktadır.

Medyumlar, insanların gözünde güven duyulan, onlara yardımcı olabilecek kişiler olarak görülmektedir. Günümüzde çok sayıda medyum adı altında sahte kimlikler ve dolandırıcılar bulunmaktadır.

Bu nedenle insanlar özellikle son zamanlarda medyum arayışına girdikleri zaman fazlasıyla çekimser kalmakta ve günümüz medyumlarından güven duymamaktadır. Bu nedenle eğer sizde Ankara’da ikamet ediyorsanız ve bir medyum arayışı içindeyseniz arama motoruna Ankara medyumları yazabilir ve çıkan kişiler için araştırma yapabilirsiniz.

Medyum Ne İş Yapar?

İslam inancında yazan ancak yapılması son derece günah olmasına rağmen yapılan kötü büyüler vardır. Bu büyüler insanlar tarafından anlaşılmaz ve bu noktada devreye günümüzde ismine hoca da denilen medyumlar girer. Medyumlar bu kötü büyü üzerine adına Vefk denilen kötü büyüden korunma ve büyüyü bozma işlemi yapar.

Bu durumun aksine kötü büyü yapan medyumlarda bulunmaktadır. Bu kişilerde elinde bulunan psişik güçleri kötüye kullanarak insanlara zarar verebilir. Bu nedenle medyuma gidilmeden önce iyi düşünülmeli, iyi araştırılmalı ve dikkatli olunmalıdır.

Büyü Nedir?

Büyü, insanların isteklerine göre çeşitlenen ve medyum gibi psişik güçleri yüksek, manevi enerjileri yoğun insanların gerçekleştirdiği özel işlemlerin bütününe verilen isimdir.

Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri, yaptırılan insanlar tarafından anlaşılması oldukça zordur. Genellikle ruhsal ve zihinsel çöküş ile başlayan belirtiler büyünün büyüklüğüne göre fiziki olarak da gerçekleşebilir. Büyüler mesafe tanımadıkları için, istenen kişilerin düşüncelerini değiştirirler.

Medyumların Yaptığı Büyü Çeşitleri

Medyumlar büyü yapabilme özelliklerine sahip oldukları için bunu insanların isteklerine göre çeşitlendirmişlerdir. Medyumların yaptıkları büyü türlerinin bazıları aşağıdaki gibidir.

Aşk Büyüsü: Genellikle karşılıksız aşklar için yapıldığı söylenilen büyü türüdür ancak evlenmek isteyen ya da kısmetinin açılmasını isteyen kişiler içinde yapıldığı söylenir. Büyü yapılırken manevi enerjiler kullanıldığı için çok çabuk sonuç verdiği söylenir. Aşk büyüsü ile sevdikleri kişiler ile bir araya gelinmesini ve hayal edilen aşkı yaşayacakları söylenir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için çok fazla bilgi birikimi ve deneyim olması gerekir.

Şans Büyüsü: Çoğunlukla kısa yoldan ve hemen para kazanacağını düşünen insanların başvurduğu büyü olarak tanımlanır. Kısmetlerinin açılması, yaşanılan şanssızlıkların giderilmesi için şans büyüsü yaptırılır. Bu büyü eski zamanlarda sitare büyüsü olarak adlandırılır. Şans büyüsü hem özel hem maddi alanlarıyla ilgili şans getirmesi için uygulanır. Burada da dikkat edilmesi gereken Bilgi birikimi yüksek medyumlar bulunması gerektiğidir. Yapılacak küçük bir hatanın büyünün yön değiştireceği şeklinde görüşler vardır.

Papaz Büyüsü: Papaz büyüsü biraz ürkütücü bir büyü çeşididir. Söylenene göre papaz büyüsünde kişinin iradesine doğrudan müdahale edilir ve istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesi sağlanır. Bu nedenle kara büyü olarak adlandırılan büyü çeşitlerinin başında gelir. Bu büyü ile insanların hem ruhsal hem fiziksel hem de zihinsel yapısı bozulduğu söylenir.

Geri Getirme Büyüsü: Geri getirme büyüsü ile evliliklerin kurtarıldığı, eşler arasında yaşanan sorunların ve olumsuzlukların önüne geçtiği görülmüştür. Geri getirme büyüsü ile medyumların ayrılık aşamasındaki çiftlere yardım ettiği söylenir.

Bağlama Büyüsü: Özellikle eşlerin birbirlerini zina gibi durumlardan uzak tutmak ve tek sevgi varlığı olarak kendisini benimsetmek amacı ile yapılan büyülerdir. Bağlama büyüsü yaptıran kişiler ömürleri boyunca birlikte yaşarlar ancak medyumların bu manevi enerjiyle yaptıkları büyülerde yapılan ufak bir hata çiftleri huzursuzluğa götürebilir. Bu nedenle çok dikkatli olunmalıdır.

Sabun Büyüsü: Bu büyüde kara büyü olarak adlandırılan büyüler arasındadır. Bu büyü insana fiziksel ve ruhsal oldukça zarar veren bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü hem sabun hem iğnelerle yapılan bir büyüdür.

Soğutma Büyüsü: Birçok medyumun kullandığı bir büyü türüdür. Eşlerin ayrılması ve birbirinden uzaklaşması için yapılan büyüdür. Bu büyü ile kişilerin ilişkilerine son verilir ve oldukça etkili bir büyü olduğu söylenir.

Bunun dışında birçok yapılan farklı büyü çeşitleri vardır. Mum büyüsü, canlar büyüsü, kaşık büyüsü, ikna etme büyüsü, domuz yağı büyüsü, adet kanı büyüsü, ayırma büyüsü gibi türleri bulunmaktadır.

Vefk Nedir?

Kitaplarda yazılan ve çok uzun zamanlardan günümüze kadar gelen ve İslam dininde önemli bir yeri olduğu belirtilen vefk; ihtiyaç doğrultusunda yapılan, özel enerjiler kullanılarak yapılan uygulamalar olarak belirtilir. Bu uygulamalar manevi koruma amaçlı yapılmaktadır.

Vefk Çeşitleri Nelerdir?

Vefkler birçok farklı amaç için yapılmaktadırlar. Vefk çeşitlerinden bazıları;

– Aşk Vefki: Bu vefki uygulayan kişiler arasında koşa zamanda güçlü aşk duyguları oluştuğu belirtilir. Bu nedenle bu vefk için talep oldukça fazladır. Bu vefk özel çizimler hazırlanarak yapılır.

– Bağlama Vefki: Bağlama vefkinin, medyumlardan en çok talep gören vefkler arasında olduğu söylenir. Yapılan bağlama vekfinin ortaya çıkardığı enerji sayesinde eşler arası bağların güçlendiği ve kişilerin birbirine bağlandığı belirtilir.

– Geri Getirme Vefki: Sevdikleri kişiler tarafından terk edilen insanların yaptırdığı uygulamadır. Normal yollarsan sevdiklerini geri döndüremediği zaman bu vefke başvurdukları belirtilir. Bu uygulamada fiziki bir güç sarf etmeden sevdikleri kişilerin ikna olması ve geri dönmesinin sağlandığı söylenir.

– Şirinlik Vefki: İnsanlar sevdikleri kişiler ile birleşemeyince, onların gönlünü kazanıp tek olmak istediklerinde ancak bunu başaramadıklarında bu vefke başvururlar. Şirinlik vefki yaptırmanın oldukça özel bir uygulamadır ve açığa çıkan enerji ile istenilen kişilerin gözüne girilerek gönüllerin kazanıldığı belirtilir.

– Ayırma Vefki: Birbirinin çok seven eşler dahi olsa bu vefkin kısa zaman içinde birbirinden uzaklaşacağı belirtilir.

Sahte Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Son zamanlarda sahte medyumlar oldukça fazlalaşmıştır. Para almak için kendilerini medyum olarak tanıtan ve onlardan yardım isteyen insanları dolandıran medyumlar bulunmaktadır. Sahte medyumların anlaşılması çok kolay değildir ancak gidilmeden önce o medyum hakkında araştırma yapmak gerekir.

Medyumların sahte olup olmadığını anlamak için öncelikle o medyum hakkında bilgi toplamak ve araştırma yapmak gerekir. Medyumların geçmişi, telefon numaraları, adresleri araştırılmalı; kulaktan dolma bilgilerle hareket edilmemelidir. Eğer medyumlar hakkında bilgi bulunamıyorsa o kişilerden uzak durulmalıdır.

İnsanlar çoğu zaman sahte medyumların tuzaklarına düşmekte ve maddi manevi kayıplar yaşamaktadır. Bu durumu ortadan kaldırmak için mutlaka çok dikkatli ve titiz olmak gerekir. Artık bilgilere teknoloji sayesinde çabuk ulaşıldığı için bir medyum ararken internet üzerinden detaylı araştırma yapılabilir. Eğer Ankara’da yaşıyorsanız internete Ankara medyumları yazdığınız zaman önünüze çıkan medyumları titizlikle araştırmanız gerekir.

Medyumlar konusunda bir diğer dikkat edilmesi konu ise bilgi birikimi yüksek birini bulmaktır. Çünkü en ufak bir hataları, işlemi tersine çevirebilir ve bu hata işlemi yaptıran kişi üzerinde sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle yeteri kadar bilgi sahibi olmayan, acemi medyumları tercih edilmemeli, deneyimli olanlar tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.